Zarbet Neden Yeni Adres Aldı?

Zarbet Neden Yeni Adres Aldı?

Zarbet Neden Yeni Adres Aldı?, lisanslı bir firmadır. Bunu, Curaçao oyun komisyonuna müracaat ederek elde etmiştir. Mevcut lisans ve izin belgesi, çok zorlu gerekçesin sağlanmasından sonra verilir. Bu yönden bakıldığında işletme kurallara tam bir uyum göstermiştir. Ancak bu lisansın ne yazık ki ülkemizde bir geçerliliği yoktur. Bütün yabancı işletmelere bulunduğu gibi Zarbet firmasına da bir erişim yasağı koyulmuştur. Bu, Bilgi Teknolojileri ve Etkileşim Kurumu yönünden yapılmıştır.

Zarbet son adresi ile sahip olunan aksilik ortadan kalkmıştır. Çünkü şirket, mağduriyetleri önlemek, büronun üyelerinin tekrar siteye giriş yapabilmesini sağlamak adına yeni bir alan adı satın almıştır. Engellemeden kaynaklı eski adres bundan sonra kullanılmadığından bu tür bir çözüm yolu bulunmuştur. Yeni alan adı üzerinde hiçbir önleme yoktur. Bunu tercih etmeniz şarttır. Ancak bu şekilde işletmenin internet sayfasına kısa vakit içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

Zarbet Yeni Adres Nasıl Öğrenilir?

Zarbet yeni adresi, an aktif eder. Hatta yasak başladıktan yalnızca 1 saat sonra yeni alan adı herkese duyurulur. Sonuç olarak vakit kaybının önüne geçilir ve giriş an sağlanır. Şirket, üyelik almış belirleme edilen şahıslara hızlı bir biçimde bilgilendirme yapar. Hem elektronik posta adresi hem de kısa mesaj yoluyla, yeni alan isminin ne bulunduğuna dair SMS ya da bir e-posta gönderir. Sonuç olarak adresi öğrenebilmek adına vakit harcamazsınız. Hem de işletmenin sosyal medya hesaplarında da link şeklinde yeni adres ifade edilmiştir.

Zarbet Yeni Adres Girişi Nasıl Yapılır?

Zarbet güncel adresi kullanarak giriş işlemlerini şu şekilde tamamlayabilirsiniz;

Bütün bilgisayarlar üzerinden erişim olanağını dilediğiniz gibi sağlayabilirsiniz.

Cihazda yüklü belirleme edilen tarayıcının açılması lazım. Bunun an ardındanda firmanın alan ismini yazın.

Ancak bu eskisi değil, yeni adres olacaktır.

Dikkatlice hareket etmelisiniz.

En küçük bir hatada bile sitenin görüntülenemez.

Daha sonra Enter tuşuna basın ve vakitci tamamlayın.

Sonuç olarak erişim sıkıntısı ortadan kalkmış olur. Artık dilediğiniz gibi firmanın sayfasında çevrimiçi olabilirsiniz.

Yeni adres giriş işlemleri yalnızca bilgisayarlar için geçerli değildir. Çünkü mobil olarak tanımlanan başka bütün cihazlar vasıtası ile de erişim olanağı vardır. Android altyapılı cihazları bunun için kullanabilirsiniz. Tercihini IOS işletim sistemiyle çalışan İPhone üzerinden gerçekleştirenler de an giriş yapılabilirler.

Zarbet Yeni Giriş Daha sonra Hesap Erişimi Nasıl?

Zarbet yeni adresi vasıtası ile sitede çevrimiçi belirleme edilen şahıslar, üyelik verileri bulunduğu vakit an hesaplarına giriş yapabiliyorlar. Giriş butonuna tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre yazılmalıdır. Daha daha eskiden alınmış bütün üyeliklerin geçerliliği vardır. Çünkü firma, şunları muhafaza etmiştir. Üyelerin tekrar kayıt olmalarına gerek yoktur. Aynı vakitte firmanın resmî sitesinde, yeni bir alan adı kullanılmasına rağmen bir farklılık göze çarpmaz. Gerek ara yüz gerekse oyun menüleri ve sistem aynıdır. Alışmış bulunduğunuz manzarada bahis yapmaya devam edebilirsiniz. Bu durum sizin için

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*