Zarbet Ödeme

Zarbet Ödeme
Zarbet Ödeme Yöntemleri Zarbet Ödeme Yöntemleri Bu başlık altında sizlere Zarbet sitesi üstünden gerçekleştireceğiniz yatırım ve çekim işlemlerinde kullanabileceğiniz ödeme teknikleri ile alakalı bilgi vereceğiz.

Zarbet Ödeme Yöntemleri

Zarbet Ödeme Yöntemleri Bu başlık altında sizlere Zarbet sitesi üstünden gerçekleştireceğiniz yatırım ve çekim işlemlerinde kullanabileceğiniz ödeme teknikleri ile alakalı bilgi vereceğiz.

Zarbet para yatırma ve çekme teknikleri aşağıdaki gibidir;

  • Banka havalesi
  • Btc Kart
  • Otomatik Havale Kart
  • Bitcoin

Yukarıda yer alan ödeme tekniklerini kullanarak yatırım ve çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zarbet para yatırma işlemleri aşağı yukarı 5 dakika ortamında gerçekleşmektedir. Yukarıda yer alan ödeme tekniklerini kullanarak yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zarbet para yatırma yapar iken en sayılı şey ödeme tekniklerinin kendilerine özel yatırım limitlerine ilgi etmeniz gerekmektedir.

Zarbet’in para yatırma limitleri her ödeme tekniği için değişirken genel olarak en düşük limit 20 TL olarak dağişmektedir.

Zarbet para çekme işlemleri yatırım işlemlerine kıyasla daha uzun sürmektedir. Çekim istekleri ortalama 1 saat sürmektedir. Bu amaçla biraz beklemeniz gerekebilir. Çekim istekleri oluşturulduktan sonra finans ekiplerinin ekranına düşmektedir. Finans ekipleri isteği denetim ederek onaylamaktadır.

Zarbet para çekme işlemlerinin de aksiliksiz gerçekleşmesi için limitler dahilinde talepler oluşturmanız gereklidir. Çekim istekleriniz kurallar dahilinde değilse direkt olarak çekim isteğiniz reddedilecektir.

Zarbet müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan bahis sitelerinden biridir. Bu amaçla her hizmetini o yönde geliştirmektedir. Bu başlık altında da sizlere Zarbet’in bonus kampanyalarını listeleyeceğiz.

Zarbet bonusları aşağıdaki gibidir;

Yukarıdaki bonus kampanyalarından yararlanmak için Zarbet sitesine üye olmanız yeterlidir.

Zarbet bonusları her ay yenileriyle güncellenmektedir. Bu bonusları takip ederek sizlerde bu bonuslardan yararlanabilirsiniz. Genellikle hoş geldin bonusu yeni üyeler için yayınlanmış bir bonus kampanyasıdır.

Hoş geldin bonusundan yararlanmak için Zarbet’e yeni üye olmuş ve ilk kez yatırım yapmanız gereklidir. Bu bonus ile 2500 TL’ye kadar %250 bonus almanız olasıdır. Diğer bonus kampanyalarını da gündelik hayatınızda kullanabilirsiniz.

Yazımızın sonuna gelir iken sizlerle Zarbet destek ekipleriyle etkileşime geçebileceğiniz teknikleri sizlerle paylaşacağız.

  • Zarbet etkileşim verileri aşağıdaki gibidir;
  • 7/24 Canlı Destek
  • https://twitter.com/Zarbet
  • https://www.instagram.com/Zarbet/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*